Preskoči na vsebino


Svete maše

Svete maše od 29. maja do 2. julija 2017

Po

29.

Maksim Em.

19.00

Podutik

+ sorodniki

To

30.

Kancijan

19.00

Podutik

+ Anton Molek

+ bratje in sestra Rozman

Sr

31.

Obiskanje DM

19.00

Podutik

po namenu (JT)

Čet

1.

Justin

19.00

Podutik

+ st. in brat Škufca

Molitev za blagoslov mladih

Pe

2.

Erazem

8.00 19.00

Glince

Podutik

za svetost duhovnih

Alojz Fekonja (obl.)

Prvi petek: obiskujem bolne, invalide in starejše

So

3.

K. Lwanga

8.00 19.00

Glince

Podutik

za nove duh. pokl.

+ Justina Lončarič (Cesar)

Ne

4.

BINKOŠTI

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ Miro Babnik (obl.)

+ Janez in Marija Erjavec

za farane

Po

5.

Mati Cerkve

19.00

Podutik

+ Kočarjevi

To

6.

Bertrand

19.00

Podutik

+ Marko Seliškar (obl.)

+ Štefan Brežnjak

Sr

7.

Tržaški muč.

19.00

Podutik

+ Tilka Dolinar, Frančiška Marinšek, Marija Tanko

Čet

8.

Medard

19.00

Podutik

po namenu (IK)

Molitev za okrepljene darove Svetega Duha

Pe

9.

Efrem Sirski

19.00

Podutik

+ Jožef Tivadar

So

10.

Jn. Dominici

19.00

Podutik

+ Franci Legan

Ne

11.

Nedelja Svete Trojice

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ Alojz Skopec (obl.)

za farane

+ st. in brat Škufca

Po

12.

Adelajda

19.00

Podutik

za zdravje

+ Kovač Franc (30. dan)

To

13.

A. Padovanski

19.00

Podutik

+ Jožefa Bračun (obl.)

Sr

14.

Metodij I.

19.00

Podutik

za srečene poti

Čet

15.

SRT

9.00

19.00

Podutik

Podutik

po namenu (MR)

+ botri Jožefa in Frančiška // Marica Rebec (30. dan)

Češčenje od 10.00-12.00, ter od 17.00-18.30. Sladijo litanije in sv. maša

Pe

16.

Beno

19.00

Podutik

+Anton Škof (115) (obl.)

So

17.

Terezija

19.00

Podutik

v zahvalo za srečno rešitev

Ne

18.

Nedelja Sv. Rešn.Telesa

9.00

Podutik

za farane

+ Janez Grabljevec (obl.)

+ Miro Gabrijel (obl.)

Po

19.

Gervazij

19.00

Podutik

+ Jelo Lokar, Milan Soban

To

20.

Florentina

19.00

Podutik

+ Marija in Franc Plank

Sr

21.

A. Gonzaga

19.00

Podutik

+Lojze Zibelnik, Lojze Babnik

Čet

22.

Pavlin

19.00

Podutik

po namenu (IK)

Molitev za preganjane kristjane

Pe

23.

Srce Jezusovo

19.00

Podutik

+ Ivan Rajk

So

24.

Jn. Krstnik

19.00

Podutik

+ Justina Lončarič (Cesar)

Ne

25.

12. nedelja

med letom

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ br. in s. Kršinar in Jerman

za farane

+ Janez Šušteršič

Po

26.

Stojan

19.00

Podutik

po namenu (MR)

To

27.

Ema Krška

19.00

Podutik

po namenu (ŠB)

Sr

28.

Marcela

19.00

Podutik

+ Alojz Lekše, dr. Lekše in Blatnik

Čet

29.

Peter, Pavel

19.00

Podutik

+ Marica Rebec (VU)

Molitev za vero

Pe

30.

Rim. mučenci

19.00

Podutik

+ Franc Ločniškar

So

1.

Estera

19.00

Podutik

po namenu (MR)

Ne

2.

13. nedelja

med letom

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ Štefan Babič (obl.)

za farane

+ Ana Rener

 




Print Friendly and PDF