Preskoči na vsebino


Svete maše od 16. septembra do 20. oktobra 2019

Svete maše od 21. oktobra do 24. novembra 2019

Po

21.

Uršula

19.00

Podutik

po namenu (MK)

To

22.

Janez Pavel II

19.00

Podutik

+ Jožica Radelj (30. dan)

Sr

23.

Jn. Kapistran

19.00

Podutik

+ Miklavovi

Čet

24.

A.M. Claret

19.00

Podutik

po namenu (JR)

Molitev v zahvalo Bogu za vse kar smo in kar imamo

Pe

25.

Krišpin

19.00

Podutik

+ Marjana Grčar in Brecnkovi

So

26.

Lucijan

19.00

Podutik

po namenu (KI)

Ne

27.

30. nedelja

med letom

7.30

8.30

 

10.00

Glince

Podutik

 

Podutik

za farane

+ Marija Babnik / Ivanka Kučič

za zdravje

Po

28.

Juda Tadej

19.00

Podutik

+ Marjanka Bratkovič

To

29.

A. M. Slomšek

19.00

Podutik

+ Alojz in starši Škufca

Sr

30.

Marcel

19.00

Podutik

+ Hočevarjevi

Čet

31.

Bolfenk

19.00

Podutik

po namenu (FA)

Molitev za dušni pokoj naših dragih rajnih

Pe

1.

Vsi sveti

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

po namenu (DT)

+ st. Požar in Senjur

+ Albina, Matija Pezdirc in sestra Nada

So

2.

Verni rajni

8.00 19.00

Glince

Podutik

za naše drage rajne

+ Milan Kotar

Ne

3.

31. nedelja

ZAHVALNA

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ Miro Babnik

+ Marija Štrukalj

za farane

Po

4.

K. Boromejski

19.00

Podutik

v zahvalo

To

5.

Elizabeta

19.00

Podutik

+ Kočarjevi

+ Janez Šušteršič

Sr

6.

Lenart

19.00

Podutik

+ Jože Mirič (obl.)

Čet

7.

Vincenc

19.00

Podutik

+ Helena Šoba

Molitev v zahvalo in prošnjo za blagoslov naše župnije

Pe

8.

Bogomir

8.00

19.00

Glince

Podutik

za svetost duhovnih

v priprošnjo L. Grozdetu

Prvi petek - obisk bolnikov, starejših in invalidnih

So

9.

Darko

19.00

Podutik

+ st. Pecović, Simo Mardžonovič

Ne

10.

32. nedelja

med letom

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

za farane

+ Kožuhovi, Angelca Gorše

+Franc Galič / +Edita Kurent

Po

11.

Martin

19.00

Podutik

+ Kočarjevi

To

12.

Jz. Kunčevič

19.00

Podutik

po namenu (EK)

Sr

13.

St. Kostka

19.00

Podutik

+ Stanislav Skubic in sor.

Čet

14.

N. Tavelić

19.00

Podutik

na čast Svetemu Duhu

Molitev za trdno vero in zvestobo Bogu

Pe

15.

Albert Veliki

19.00

Podutik

po namenu (T)

So

16.

M. Škotska

19.00

Podutik

+ st. in Cilka Juričko

 

Ne

17.

33. nedelja

med letom

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

za farane

+ Marija in Stane Dejak

+ Rado Kobal (obl.)

Po

18.

Filipina

19.00

Podutik

v zahvalo (J)

To

19.

Abdija

19.00

Podutik

+ Franc in Marija Šušteršič

+ Kristina in Miha Vahen

Sr

20.

Edmund

19.00

Podutik

+ Alojz Rozina, Marija Kerin

Čet

21.

Darovanje DM

19.00

Podutik

+ Marjanka Bratkovič

Molitev za blagoslov mladine

Pe

22.

Cecilija

19.00

Podutik

+ Paulina, Božidar Jurčič

So

23.

Klemen I. pp.

19.00

Podutik

po namenu (BM)

Ne

24.

34. nedelja

KRISTUS

KRALJ

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ st.starši, st.Ahčin (za zdravje)

+ Marjanka Bratkovič (pevci)

+ Terezija in Franc Marinko




Print Friendly and PDF