Preskoči na vsebino


Svete maše od 16. septembra do 20. oktobra 2019

Svete maše od 16. septembra do 20. oktobra 2019

 

Po

16.

Ljudmila

19.00

Podutik

+ st. Vuger in Brežnjak

To

17.

R. Bellarmino

19.00

Podutik

po namenu (N)

Sr

18.

J. Kupertino

19.00

Podutik

+ Marjanka Bratkovič

Čet

19.

Emilija

19.00

Podutik

+ dr. Milenkovič

Molitev v priprošnjo našim svetniškim kadidatom

Pe

20.

Andrej Kim

19.00

Podutik

za blagoslov gradnje

So

21.

Matej ev.

19.00

Podutik

+ Anton Rot (obl.)

Ne

22.

25. nedelja

Slomškova

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

po namenu (K)

+ Marija Kožuh

za farane

Po

23.

p. Pij

19.00

Podutik

+ dr. Bihar in Mirič

To

24.

A. M. Slomšek

19.00

Podutik

+ Jože Fabjan

+ Marija Kovačič

Sr

25.

Firmin

19.00

Podutik

+ Mihaela Gril

Čet

26.

Kozma, Damjan

19.00

Podutik

po namenu (MT)

+ Jožica Radelj (7. dan)

Molitev za blagoslov naših birmancev

Pe

27.

Vinc. Pavel.

19.00

Podutik

+ Marjana Grčar (obl.)

So

28.

Venčeslav

10.00

19.00

PodutikPodutik

Sveta birma (v čast Sv. Duhu)

+ Marija Tomažič (30. dan) (M)

Ne

29.

26. nedelja

med letom

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ Angela, Alojz Kunstelj

+ Andrej Mrše (obl.) Nežka, Janez

za farane

Po

30.

Hieronim

19.00

Podutik

+ Mira Jeras

To

1.

Terezija DJ

19.00

Podutik

za blagoslov družine (N)

Sr

2.

Angeli varuhi

19.00

Podutik

+ dr. Milenkovič

Čet

3.

F. Borgia

19.00

Podutik

+ Marinka Kovačič

Molitev v zahvalo in prošnjo za blagoslov naše župnije

Pe

4.

Fr. Asiški

8.00

19.00

Glince

Podutik

+ Miro Babnik

+ Franc in Ana Rozman

Prvi petek - obisk bolnikov, starejših in invalidnih

So

5.

M. Kowalska

8.00

19.00

Glince

Podutik

za svetost duh. poklicev

+ Marjanka Bratkovič

+ Slavko Šteblaj, st. starši Grbec, Šteblaj

Ne

6.

27. nedelja

25. LET ŽUPNIJE

 

9.00

 

Podutik

+ Jože Bertoncelj

za farane

+ Marija Suhadolc (Kozamernik) obl.

Po

7.

Rožnovenska MB

19.00

Podutik

+ Franc Šušteršič

To

8.

Benedikt

19.00

Podutik

+ Kočarjevi

Sr

9.

Abraham, Sara

19.00

Podutik

+ Janez Rotar (obl.)

Čet

10.

Danilo

19.00

Podutik

po namenu (MS)

+ Saša Gabrijel (obl.)

Molitev za pogum in modrost

Pe

11.

Janez XXIII.

19.00

Podutik

+ Marija Tomažič (Zupanovi)

So

12.

M. Celjski

19.00

Podutik

+ Zvonka Erjavec, Erjavčevi

 

Ne

13.

28. nedelja

med letom

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

+ dr. Jerman in stari st. Zalaznik

za farane

+ Franc Zavašnik (obl.)

Po

14.

Kalist pp.

19.00

Podutik

po namenu (GS)

To

15.

Terezija Avil.

19.00

Podutik

+ Štefan, Marija Glogovčan

Sr

16.

M. Alakok

19.00

Podutik

+ Marjanka Bratkovič (O)

Čet

17.

Ign. Antioh.

19.00

Podutik

po namenu (ŠGŠ)

Molitev za blagoslov misijonarjev

Pe

18.

Luka ev.

19.00

Podutik

+ Janez Kern in Kernovi

So

19.

Pavel od Križa

19.00

Podutik

+ Marjan Podgoršek (obl.)

Ne

20.

29. nedelja

med letom

Misijonska

7.30

8.30

10.00

Glince

Podutik

Podutik

v zahvalo (TN)

+ Marija, Anton Kožuh

za farane

 




Print Friendly and PDF