Preskoči na vsebino


Koledar dogodkov junij 2017

Junij 2017

1

ČE

Justin, muč.

 

2

PE

Kvatre; Marcelin in Peter, muč.
Erazem, škof, muč.

Prvi petek - obisk starejših in bolnih

Sveta maša tudi ob 8:00 na Glincah

Nadaljevalni tečaj kitare I. 17:15

Nadaljevalni tečaj kitare II. 19:45

Nadaljevalni tečaj kitare III. 20:30

3

SO

Karel Lwanga, muč.

Prva sobota - sv. maša tudi ob 8:00 na Glincah

Ustvarjalne delavnice 10:00-12:00

Sestanek animatorjev oratorija 10:00

4

NE

Binkošti
Frančišek Caracciolo, red. ust.

Srečanje ostarelih 10:00

Srečanje starejših katehumenov 19:00

Srečanje novih katehumenov 20:00

5

PO

Mati Cerkve
Bonifacij, škof, muč., Gašper, duh.

Ustvarjalne delavnice za upokojenke 9:00-12:00

Začetni tečaj kitare 16:00

Pevske vaje Večernice 20:30

6

TO

Bertrand Oglejski, škof

SEJA ŽPS 19:45

7

SR

Robert Newminsterski, op.

Otroški pevski zbor - vaje 18:00

Mešani pevski zbor - vaje 20:00

Molitvena sk. Prenove v Duhu 20:15

8

ČE

Medard, škof
Viljem iz Yorka, škof

 

9

PE

Efrem Sirski, diakon, c. uč.
Primož in Felicijan, muč.

Zaključni koncert kitaristov: 18:00 vaja, ob 19:00 igranje pri maši, ob 20:00 koncert

10

SO

Kvatre; Bogumil, škof
Itamar, škof

Sestanek animatorjev oratorija 10:00

Pri sv. maši ob 19:00 poje mladinski zbor

11

NE

Sveta Trojica
Barnaba, ap., Jolenta, opatinja

Srečanje katehumenov: 10:00 sveta maša, nato družabno srečanje.

12

PO

Eskil, muč.
Gašper Bertoni, duh.

Ustvarjalne delavnice za upokojenke 9:00-12:00

Srečanje starejše zakonske skupine 20:00

13

TO

Anton Padovanski, red., c. uč.
Trifil, škof

 

14

SR

Elizej, prerok
Valerij in Rufin, muč.

Otroški pevski zbor - vaje 18:00

Mešani pevski zbor - vaje 20:00

Molitvena sk. Prenove v Duhu 20:15

15

ČE

Sveto Rešnje Telo
Vid (Vitomir), muč., Benilda, muč

Sveta maša 9:00

Češčenje Najsvetejšega (do 12:00, nato od 17:00-19:00) Večerna sveta maša 19:00

Izobraževanje odraslih: Beta 20:00

16

PE

Beno, škof

Sestanek animatorjev oratorija 17:00

17

SO

Albert, duh.
Rajner, škof

 

18

NE

NEDELJA Sv. Rešnjega Telesa
Marko in Marcelijan, muč.
Amand, škof

Samo ena sveta maša ob 9:00 + procesija

Srečanje starejših katehumenov 19:00

Srečanje novih katehumenov 20:00

19

PO

Romuald, op.
Deodat, op.

Ustvarjalne delavnice za upokojenke 9:00-12:00

20

TO

Silverij I., papež, muč.
Florentina, dev.

 

21

SR

Alojzij (Vekoslav) Gonzaga, red.
Evzebij, škof

Otroški pevski zbor - vaje 18:00

Mešani pevski zbor - vaje 20:00

Molitvena sk. Prenove v Duhu 20:15

22

ČE

Tomaž More, muč.
Janez Fischer, muč.

 

23

PE

Srce Jezusovo
Agripina, dev., muč., Jožef Cafasso

Sestanek animatorjev oratorija 17:00

 

24

SO

Rojstvo Janeza Krstnika

Izlet za otroški pevski zbor (odhod ob 8:00)

25

NE

12. nedelja med letom, Dan državnosti
Viljem, opat

Pri sveti maši ob 10:00 srečanje za obletnice porok (5, 10, 15 let …)

Začetek počitniškega oratorija 18:00

26

PO

Vigilij (Stojan), šk.
Janez in Pavel, muč.

Počitniški oratorij 9:00-16:00

27

TO

Ema Krška, kn.

Počitniški oratorij 9:00-16:00

28

SR

Irenej, škof, muč.
Marcela, muč.

Počitniški oratorij 9:00-16:00

Molitvena sk. Prenove v Duhu 20:15

29

ČE

Peter in Pavel, apostola
Marcel, muč.

Počitniški oratorij 9:00-16:00 

30

PE

Prvi mučenci rimske Cerkve

Počitniški oratorij 9:00-16:00

 

 

 

 

Lokacija:
Print Friendly and PDF