Dekanijsko športno srecanje mladih

Predstavitev Dejavnosti in skupine Oznanila Dogodki Povezave

Prva stran
Gor

V soboto 26.4.2008 smo imeli v naši župniji športno srečanje mladih iz župnij naše dekanije. Poleg nekaj domačinov, so prišli mladi iz župnij Ljubljana - Koseze, Ljubljana - Ježica in Ljubljana - Šiška.  Najprej smo se zbrali k molitvi, nato smo se okrepili ob dobrotah, ki so jih pripravile pridne gospodinje. Nato smo se pomerili v športnih igrah. Še nejbolj smo se zaustavili ob košarki. Ni nas bilo sicer veliko, boji pa so bili srditi, a športni. Naša župnija si je delila tretje mesto. Na koncu smo se v mešanih ekipah pomerili še v prijateljski nogometni tekmi. Pa tudi vreme nam je bilo naklonjeno. Do konca nas je grelo prijazno pomladansko sonce. Na koncu smo sodelujočim podelili še nekaj sladkih nagrad.

Lepo je bilo in prenekateri so dejali da se ob letu (če ne prej) zopet snidemo.

Pošljite elektronsko pošto z svojimi vprašanji in komentarji administratorju.
Datum zadnje spremembe: 09 januar, 2011